Genel Başkan Gürsel YILDIZ ın Kurban Bayramı Mesajı

Milli birlik ve beraberliğimizin önemli sembollerinden olan kurban bayramımız, aynı zamanda bütün Müslümanların birbiriyle kucaklaşmaları ve kardeşlik bağlarını ihya etmeleri için bir vesiledir. Sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın, sevgi, saygı ve muhabbetin geleneğimizden tevarüs ettiğimiz en canlı tezahürlerindendir.

Din kardeşliğimizi derinden idrak ettiğimiz bayram günlerinde, millet olarak sahip olduğumuz cömertliği ve fedakarlığı müstesna bir şekilde ifa etmekteyiz. Mazlumların, muhtaçların ve zayıfların yanında olmak bizi her platformda öne çıkaran toplumsal vasıflarımızdan biridir.

 

Şehit yakını ve gazilerimiz başta olmak üzere aziz milletimizin ve İslam âleminin Kurban Bayram’ını kutlar; aile büyüklerimiz, akrabalarımız, öksüz ve yetimlerimizle birlikte sevgiyi ve sevinçlerimizi paylaşarak bayramımızı en güzel şekilde idrak etmeyi temenni ederim.

Hac yolculuğuna çıkan kardeşlerimizin de ibadetlerinin kabulünü ve sağlıkla ailelerine kavuşmalarını Cenab-ı Allah’tan niyaz eder, bayramın tüm insanlığa hayırlar getirmesi dileğiyle bütün vatandaşlarımıza saygı ve sevgilerimi sunarım.

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanmaktadır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Zaten bir hesabım var

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ